Reliance Infratel: واحد RIL ممکن است نیاز به پرداخت 4،975 کرور برای Reliance Infratel داشته باشد

بمبئی: شرکت وابسته Reliance Industries Platform Digital Design & Services Services ممکن است مجبور به پرداخت 4،975 کرور برای تحویل شرکت برج Reliance Infratel باشد ، مطابق دستور تفصیلی دادگاه اختصاصی ورشکستگی که روز پنجشنبه طرح مصوبه را تصویب کرد.

“دادگاه حقوقی شرکت های ملی (NCLT)” در دستورالعمل خود اعلام کرد: “طرح حل و فصل ارائه شده توسط Reliance Digital Platform & Project Services Limited از طریق بخش های خود ، پروژه های زیربنایی ضمیمه برنامه ، تصویب می شود …” “مبلغی که متقاضی تصمیم گیری (RA) به دنبال تزریق آن است ، باید در یک سپرده با بهره در هر بانک ملی شده نگهداری شود تا زمان استفاده از برنامه های ذکر شده”.

مطابق دستور ، متقاضی حل و فصل (RA) – در این مورد Reliance Digital – پیشنهاد داده است که برای بدهکار شرکتی -Reliance Infratel (RITL) مبلغی معادل 3720 کرور INR پرداخت کند که بین وام دهندگان توزیع خواهد شد.

علاوه بر این ، وام دهندگان احتمالاً 800 میلیارد روپیه دیگر نیز از فروش احتمالی یک قطعه زمین تحت عنوان Reliance Realty ، یک شرکت Anil Dhirubhai Ambani Group (ADAG) متعلق به آنیل امبانی دریافت می کنند. اما اگر Reliance Realty نتواند 800 کرور روپیه دریافت کند ، “RA دارایی های املاک و مستغلات RRL را به مبلغ 800 کرور INR خریداری می کند و مبلغ گفته شده” به طور نسبی به وام دهندگان توزیع خواهد شد در این حکم بدهی گفته شد.

بیش از این ، طرح تصویب شامل تزریق صندوق با مبلغی تا 450 کرور روپیه است که می تواند به عنوان سرمایه در گردش برای مراقبت از بهبودها و تعمیرات فوری مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این ، RA یا شرکت وابسته یا نامزد آن از طریق تزریق سهام قبل از 5 کرور Rs ، سهام سهام Reliance Infratel را مشترک می کند.

مهم ترین مقالات  مرکز به دنبال وقت برای تصمیم گیری در مورد تجدیدنظر درمورد رای داوری بین المللی Vodafone است

واحد هدایت شده Mukesh Ambani شرکت بازسازی دارایی UVARCL ، Bharti Airtel و VFSI Holdings را شکست داد و به Reliance Infratel بد رسید.

در این دستور گفته شد که اینفراتل به عنوان “نگرانی ادامه کار” حفظ خواهد شد.

“RA برای اطمینان از ارتقا of زیرساخت ها ، از سابقه اثبات شده گروه صنایع Reliance” بهترین در اجرای پروژه کلاس “استفاده خواهد کرد. همچنین بدهکار شرکت از مقیاس و کارآیی RA که قبلاً بهره مند است ، بهره مند خواهد شد. شرکت های پیشرو در هند ، “در فرمول NCLT آمده است.

به گفته افراد آگاه ، گام بعدی مصوبات قانونی خواهد بود که شامل یک مورد از بانک ذخیره هند (RBI) می شود ، زیرا پرداخت به وام دهندگان جهانی مانند بانک صنعتی و بازرگانی چین (ICBC) درگیر است.

وام دهندگان Reliance Infratel – واحد ارتباطات Reliance (RCom) – اگرچه مجبور به اصلاح موهای قابل توجهی می شوند. حدود 13 وام دهنده اصلی Reliance Infratel مبلغ 12687/65 روپیه ادعا کرده بودند که 9،665،07 کرور آن پذیرفته شده بود. اینها شامل بانک دولتی هند (3،628.68 کرور) ، سندیکا (1،225،18 کرور) و بانک هند (1،064،82 کرور) علاوه بر ICBC (1832،91 کرور) است. به غیر از این ، طلبکاران مالی زیادی نیز وجود دارند که مطالبات خود را نیز تنظیم کرده اند.

برنامه های حل و فصل RCom و شرکت تابعه آن Reliance Telecom (RTIL) هنوز در NCLT در جریان است. طبق برنامه کامل تأیید شده توسط وام دهندگان ، RCom و واحدهای آن به شرکت بازسازی دارایی UVARCL می روند ، در حالی که Reliance Infratel با در نظر گرفتن مبلغ 20،000-23،000 کرور روپیه برای یک دوره هفت ساله به Jio می رود.

مهم ترین مقالات  راهنمای خرید سیستم صوتی خانگی - زومیت