BharatPe 5 میلیارد دلار ارزش معاملات سالانه از PoS biz در سال مالی 21 را در نظر دارد

دهلی نو: بزرگ فن آوری مالی BharatPe روز پنجشنبه گفت که ارزش معاملات سالانه فقط 2 ماه (پس از راه اندازی) به 2 میلیارد دلار (14،766 کرپ) افزایش یافته است و هدف آن افزایش بیشتر این میزان به 5 میلیارد دلار (حدود 36916 کرور) است. در پایان مالی بر اساس بیانیه ای ، محل فروش (PoS) اکنون به 25 درصد ارزش معاملات سالانه کمک می کند.

در حال حاضر ، این شرکت این محصول را در 10 شهر کشور ارائه می دهد و قصد دارد تا پایان سال مالی جاری آن را به 40 شهر برساند.

BharatPe افزود ، این هدف 5 میلیارد دلار ارزش معاملات سالانه از تجارت PoS را تا پایان سال مالی 21 تعیین کرده است.

BharatSwipe ، دستگاه PoS از BharatPe ، در نیمه دوم سال 2020 راه اندازی شد. این اولین دستگاه کارت اجاره صفر است که به بازرگانان گزینه شارژ معاملات صفر را ارائه می دهد و به بازرگانان اجازه می دهد پرداخت ها را از طیف وسیعی از اعتبار و بدهی بپذیرند. کارتها

“فقط در حدود یک چهارم ، تجارت PoS ما اکنون یک چهارم ارزش معاملات سالانه ما است … میانگین بازرگانان فعال روزانه ما در PoS بسیار بالاتر از متوسط ​​صنعت هستند.

سوهیل سامر ، رئیس گروه BharatPe گفت: “ما به طور گسترده ای بر ایجاد این تجارت تمرکز خواهیم کرد.”

وی افزود که BharatPe در حال حاضر نزدیک به 35000 دستگاه در بازار دارد و هدف قرار دادن حدود یک دستگاه LOS POS تا پایان مالیات فعلی است.

وی گفت: “همچنین ، ما اخیراً وام های پیش پرداخت نقدی را بر اساس داده های معاملات PoS بازرگان راه اندازی کرده ایم و داده های اولیه بسیار امیدوار کننده به نظر می رسند. ما در ماه های آینده این مقیاس را افزایش خواهیم داد.”

مهم ترین مقالات  تغییر به سمت خودروهای الکتریکی به مراکز طراحی نیز ظاهر جدیدی می بخشد