amitabh kant: هند باید به یک کشور اصلی صادر کننده تبدیل شود: Amitabh Kant ، مدیر عامل ، Niti Aayog

دهلی نو: آمیتاب کانت مدیر عامل شرکت نیتی آایوگ روز پنجشنبه گفت: اگر هند مجبور به رشد شود ، باید به بازارهای جهانی نگاه کند و به یک کشور اصلی صادر کننده تبدیل شود.

با شرکت در یک رویداد مجازی که توسط مجمع امور عمومی هند (PAFI) برگزار شد ، کانت گفت که هیچ کشوری بدون نفوذ به بازار ایالات متحده ثروتمند نشده است و هند باید به طور گسترده وارد آن شود.

وی گفت: “ما باید درک کنیم که جهانی سازی در طی چند دهه اخیر بخشهای گسترده ای از جمعیت را از بین برده است. اگر هند مجبور به رشد شود ، باید بازارهای جهانی را ببینیم و به یک کشور اصلی صادر کننده تبدیل شویم. بدون نفوذ به بازارهای جهانی نمی توانیم رشد پایدار داشته باشیم.” گفت کانت همچنین گفت هند اخیراً اصلاحات اساسی را در بخشهای زغال سنگ ، کشاورزی ، MSME و معادن انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: هر بحرانی فرصتی برای استفاده از فناوری برای جهش است و هند قدرت خود را نشان داده است. کانت گفت: “ما از فن آوری به روش بسیار بزرگی برای کارآمد ساختن هند استفاده کرده ایم.”

جان چمبرز ، بنیانگذار و مدیر عامل JC2 Ventures ، در این رویداد شرکت کرد و گفت هند موقعیت خود را در سهولت انجام تجارت و زیرساخت ها بهبود بخشیده است. چمبرز گفت: “لازم است همان پیشرفت چشمگیر 5 سال آینده را داشته باشد که در 5 سال گذشته داشته است.”

وی همچنین خاطر نشان كرد كه باید ببیند ابتكار اتكای به نفس هند در تصویر بزرگتر جهانی متناسب است.

مهم ترین مقالات  این مطلب راهنمای عکاسی برای شماست