هند کاوشگر ضد دامپینگ برای واردات پلی اتیلن با چگالی کم از ایالات متحده ، امارات و سایر کشورها را آغاز می کند

دهلی نو: پس از درخواست انجمن تولید کنندگان مواد شیمیایی و پتروشیمی (CPMA) ، تحقیقات ضد دامپینگ در مورد واردات پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) از ایالات متحده ، امارات متحده عربی ، قطر ، عربستان سعودی ، سنگاپور و تایلند آغاز شده است. تحقیقات ضد دامپینگ.

اداره کل درمان های تجاری (DGTR) گفت: “Reliance Industries Limited (RIL) ، که تولید کننده داخلی این محصول است ، اطلاعات خود را به عنوان صنعت داخلی ارائه کرده است … RIL تنها تولید کننده محصول مورد بررسی در هند است.” یک اعلان

تحقیقات شامل واردات بین 1 آوریل 2019 تا 30 ژوئن 2020 خواهد بود.

LPDE برای تولید کیسه های زباله ، بسته بندی مواد غذایی منجمد ، فیلم لمینیت ، بسته بندی حباب ، فیلم های پشتیبان نوار چسب و کف برای تولید تشک ها و غیره استفاده می شود.

طبق اعلامیه ، این انجمن ادعا کرده است که به دلیل تأثیر قیمت واردات دپینگ ، عملکرد صنعت داخلی تأثیر منفی گذاشته و منجر به افزایش موجودی های آن ، کاهش سودآوری آن و بازده سرمایه مورد استفاده شده است.

DGTR گفت: “شواهد اولیه وجود دارد كه صدمه ای به صنعت داخلی وارد شده است.

در اطلاعیه ای جداگانه ، ریاست جمهوری توصیه کرده است که پس از ثبت درخواست RIL در مطابق با پیمان تجاری بین هند و کره جنوبی برای شروع ضمانت دوجانبه ، افزایش عوارض واردات برای لاستیک مصنوعی کره ای که در ساخت لاستیک استفاده می شود ، افزایش یابد. تحقیقات در مورد افزایش واردات این لاستیک.

مهم ترین مقالات  IndoStar Capital برای خروج از تجارت وام شرکت ها تا مارس 2022

کاوشگر در نوامبر سال گذشته آغاز شد.

برای سال اول ، DGTR توصیه کرده است که نرخ حقوق گمرکی را به میزان 100٪ نرخ گمرک اعمال شده برای ملت مطلوب و 75٪ در سال دوم پس از یافتن پیوند علی بین افزایش واردات کالا کالاها به دلیل کاهش یا حذف عوارض گمرکی تحت توافق نامه مشارکت اقتصادی جامع کره و هند (CEPA) و صدمه جدی به صنعت داخلی.

“بر این اساس ، مدیر کل توصیه می کند که نرخ عوارض گمرکی برای واردات کالاهای موضوعی (لاستیک پلی بوتادین) از کره … به میزان نرخ گمرک اعمال شده برای ملت مطلوب تر … توصیه می شود سالها “، گفته شد.

دولت در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 اقدامات حفاظتی را با حذف امتیازات ارائه شده تحت FTA اعمال کرد و نرخ عوارض گمرکی را برای واردات محصول وارداتی از کره به مدت 200 روز به 10٪ افزایش داد.