این ابزار چطور عمل میکند؟

اگر شما هم به دنبال یک روش خانگی جوانسازی پوست هستید استفاده از درمارولر و انجام عمل میکرونیدلینگ صورت و بدن یک روش ایدهآل برای شماست اما به شرطی که طرز استفاده صحیح در درمارولر را بدانید و به پوست صورت و بدن خود آسیب نزنید. اگر به دنبال استفاده روزانه یا به طور کلی درمارولر صورت یا بدن هستید ، می توانید سری رولر معمولی را انتخاب کنید. درمارولر، موثرترین روش برای اختلال افزایش رنگدانه است اگر بی­نظمی­ها به سطح پوست نزدیک باشند.

اما واقعیت این است که شما به همه این محصولات احتیاج ندارید و استفاده از چندین نوع ابزار نه تنها اثر مثبتی روی پوست شما نخواهد داشت بلکه ممکن است آثار غیرقابل پیش بینی و بدی هم به خرید درمارولر و کوکتل دنبال داشته باشد. گواشا، رولر سنگ جید، ماسکهای ورقهای و دهها نوع محصول جدید این روزها همه جا تبلیغ میشوند و مواجه شدن با این تبلیغات گسترده ممکن است کسانی را که به دنبال یک روش ساده و مختصر اما موثر برای درمان پوست خود هستند گیج و سردرگم کند. اتخاب سایز سوزن، به شدت آسیب دیدگی پوست ارتباط مستقیم دارد.

این امر باعث آسیب واقعی لایه بیرونی پوست نمی شود و این سوزن ها به تجزیه و درمان هر نوع اسکار بر روی پوست کمک می کنند. از بهترین نوع درمارولر نوع تیتانیومی آن است که سوزن های آن از جنس تیتانیوم ساخته شده و استفاده از درمارولر بخصوص مدل تیتانیومی آن توسط کارشناسان و متخصصان پوست شدیدا توصیه میشود چرا که با ساده ترین روش بهترین نتیجه را خواهید گرفت که هیچ گونه عوارض جانبی را بههمراه نخواهد داشت…

مهم ترین مقالات  بررسی های محلی می تواند به کسب و کار شما در بهبود سئوی محلی کمک کند

درمارولر یکی از محبوب ترین و کار امد ترین محصولات زیبایی میباشد که کاربرد فراوانی در علم زیبایی دارد. هر کدام از محصولات برند دکتر رولر با توجه به تعداد پین های غلتک و طول پین ها(سایز سوزن) ، می تواند در درمان نواقص و مشکلات مختلف پوست صورت و بدن ، مورد استفاده قرار بگیرد. در صورتی که ناراحتی پوستی ، خیلی عمیق نباشد، می توان از سوزن های کوچکتر استفاده شود.