آموزش تعمیرات موبایل – دوره آموزش تعمیر موبایل + مدرک فنی – فن آموزان

یکی دیگر از رایجترین مشکلات گوشیهای موبایل و کاربران این محصولات مربوط به تابپ اشتباه کلمات میشود! همچنین برای اطمینان از مهارت های عملی می توانید پس از این دوره ها از یک تا سه روز در مرکز تعمیرات موبایل البان حضور پیدا کرده تا علاوه بر رفع اشکال عملی در این مدت از پشتیبانی مادام العمر تعمیراتی البان نیز بهره مند شوید. چرا که تنها با آموزش عملی و تمرین و تکرار است که می توانید به مهارت ها این حرفه دست پیدا کرده و حرفی در بازار کار داشته باشید. دوره غیر حضوری تعمیرات موبایل به صورت کامل منطبق با دوره های حضوری تهیه شده است با این تفاوت که آموزش ها را در زمان دلخواه خود به دفعات می توانید مشاهده کنید. ببینید این موضوع بستگی به محل تعمیرگاه و شهری که کارآموزان در آن کار خود را راه اندازی میکنند دارد برای مثال درآمد در کلان شهری مانند تهران به طبع خیلی بالاتر از شهرستان های کوچکتر هست ولی به صورت میانگین می توان گفت یک تعمیرکار موبایل که تازه شروع به کار کرده دوبرابر حقوق وزارت کار درآمد خواهد داشت که به مرور زمان این درآمد بیشتر هم خواهم شد.

شما با خواندن این کتاب می توانید، توانایی های خود را در انجام انواع تعمیرات تخصصی موبایل تا حد زیادی بالا ببرید. سپس برای تعمیر شیمیایی روی مادربرد خود به تعمیرکاران بروید. کارت USB دیگری را امتحان کنید و چندین پورت USB مختلف را روی رایانه/لپ تاپ خود امتحان کنید. اما پاسخ طولانیتر ما یک شرط را پیش روی شما میگذارد. روزانه برای خیلی ها پیش می آید. دلیل این مساله این است که کارها به سمت تخصصی شدن پیش میروند و دیگر این شرایط که شما بتوانید به راحتی وارد یک حرفه بشوید وجود ندارد. عوامل گوناگونی باعث بروز این مشکل در گوشی های موبایل می شوند. بخش چهارم – نرم افزار: برخی از کارهای سخت افزاری نیاز به یک کار نرم افزاری کوچک هم دارند که تکمیل شوند و بعضا برخی مشکلات گوشی هم صرفا نرم افزاری هستند و نیازی به کارهای سخت افزاری ندارند. ابتدایی ترین و اولین مبلغی که برای شروع باید پرداخت کنید هزینه مورد نیاز برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج است چرا که برای ورود به هر رشته ای باید دانش و مهارت خودتان را در آن زمینه افزایش دهید تا بتوانید به عنوان یک فرد حرفه ای فعالیت کنید و مشتریهای بیشتری سراغ شما بیایند.

این دو بخش از هزینه ها اجباری است و شما برای شروع و استارت کار خودتان باید این مبالغ را پرداخت کنید در ادامه هزینه های متفاوت دیگری نیز وجود دارد برای مثال اگر بخواهید یک مغازه اجاره کنید مبلغی نیز هزینه اجاره برای شما خواهد داشت اما در ابتدای کار نیازی نیست که حتماً در یک مغازه مستقل کار کنید میتوانید به عنوان تعمیرکار موبایل در مغازه های تعمیراتی میز اجاره کنید و مشغول به کار شوید. هزینه تعمیرات موبایل زیاد است؟ به دلیل استفاده زیاد و روزمره از تلفن های همراه و نصب برنامه های متعدد معمولا کاربران با مشکلات نرم افزاری بسیاری روبرو میشوند و نیاز دارند که به یک تعمیرکار مراجعه کنند در دوره تعمیرات گوشی نحوه فلش کردن گوشی، روت کردن موبایل، آشنایی با نرم افزار های اندروید و ios، چگونگی عیب یابی سیستم عامل و یا نرم افزارها و غیره توسط مدرسین باسابقه و باتجربه به کار آموزان آموزش داده می شود. یکی از مهمترین سرفصل های تعمیرات موبایل عیب یابی است در واقع اگر شما نتوانید مشکل گوشی را تشخیص دهید قادر به تعمیر آن نخواهید بود به همین منظور پس از پایان دوره تعمیرات موبایل، کارآموزان با نحوه عیب یابی سخت افزار موبایل به طور کامل آشنا می شوند و می توانند ایرادات به وجود آمده را رفع کنند.

در آموزش تعمیر موبایل، به تست قطعات الکتریکی میپردازیم که برخی از آن ها فقط زیر میکروسکوپ مخصوص تعمیرات قابل مشاهدهاند و از نظر ظاهری مشکلی ندارند. کتاب آموزش تعمیرات موبایل بصورت pdf آموزش تعمیرات موبایل و تبلت بصورت PDF شامل: قطعه شناسی ابزار آلات مورد استفاده تست توسط جریان کشی ساختار سخت افزار آشنایی با مفاهیم نرم افزاری آشنایی با مفاهیم مخابرات و بخش آنتن دهی الکترونیک و قطعات عیب یابی اسان و … این مرکز با برگزاری دوره های آموزش تعمیران آیفون این امکان را برای کارآموز فراهم میکند که با سطح بالای شناخت از گوشی های آیفون، قادر به عیب یابی صحیح در تمام حیطه های سخت افزاری و نرم افزاری باشد و پس از آن اقدام به تعمیر صحیح کند و یا در سریع ترین زمان ممکن قطعات معیوب را از دستگاه خارج و قطعه ی جدید را جایگزین کند. در این دوره ها به معرفی جدید ترین و پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، کار با جدید ترین نرم افزارهای مرتبط با آیفون، استفاده از به روز ترین شیوه های تعمیر پرداخته میشود. در مرحله حرفه ای تعویض هارد، پروگرام هارد، سوآپ گوشی، آی سی های چسبی دو طبقه و قلقهای پیشرفته با ابزارهای جدید باهاتون کار میشه که اگر این دوره را یاد بگیرین خیلی خیلی درآمدتون آموزش تعمیرات موبایل در زرین شهر افزایش پیدا میکنه!

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش تعمیرات موبایل خوزستان لطفا از سایت ما دیدن کنید.