Team Liquid قهرمان فصل ششم DreamLeague

 

Team Liquid بعد از اینکه نتوانست به مسابقات Boston راه یابد، توانست در مسابقات DreamLeague در فصل ۶ تیم Escape Gaming را شکست دهد و قهرمان شود.

 

Team Liquid توانست در اواخر پاییز به یک نتیجه خوب دست یابد و ۹۰ هزار دلار را به خانه ببرد. آن ها در فینال با Escape Gaming مواجه شدند، تیمی که هیچکس انتظار حضور آن ها در فینال را نداشت. هر دو تیم با یک بازیکن Stand-in بازی می کردند که Maroun ‘GH’ Merhej برای Liquid و Kalle ‘Trixi’ Saarinen برای Escape Gaming بود.

 

تیم Liquid در پاییز امسال بعد از ناکام ماندن برای حضور در Boston خیلی بی ثبات بود. آن ها بعد از اینترنشنال Sam ‘BuLba’ Sosale را به عنوان ساپورت برداشتند، اما به دلیل این که او این role را حدود ۱٫۵ سال بازی نکرده بود، او را بیخیال شدند. سپس به GH روی آورند یک ستاره پاب ۹k که به بازی کردن با Earthshaker و IO مشهور است و او اولین بازی لن خود را این سری انجام داد. در پست های بازی داخل دوتا ۲ هم گفته بود که :” این اولین بازی لن من است و نمی خواهم که تیمم را ناامید کنم”. وقتی که از او پرسیده شد که چگونه خونسردی خود را در مقابل جمعیت عظیم حفظ کرد و تمرکز خود را از دست نداد گفت :” بذارید یه چیز بگم براتون : وقتی بدونید تو بازی قرار هس چیکار کنید، دیگ استرسی حس نمی کنید”.

 

جالب است که ببینیم آیا ترکیب این تیم بعد از این مسابقه نیز تغییری خواهد کرد یا نه. GH به خوبی عمل کرد و با ۴ نفر دیگر خیلی هماهنگ بود و به نظر می رسد که Liquid بعد از مدت درازی که Jesse ‘JerAx’ Vainikka را از تیم جدا کرده بود، بالاخره یار آخر خود را پیدا کرد.

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *