تیم Virtus Pro قهرمان Summit 6

 

تیم Virtus Pro توانست با شکست تیم OG با امتیاز ۳-۰ به قهرمانی مسابقات Summit سری ششم دست یابد. تیم EG هم در مقام سوم قرار گرفت.

 

سال پیش تیم Virtus Pro نتایج خیلی ضعیفی را داشت. می توان گفت تنها نتیجه خوب آن ها رسیدن به فینال Summit سال پیش بود. در مسابقات ESL One سال پیش هم تیم آخر شدند و سپس تیم منحل شد. اعضای جدید این تیم به نظر می رسد برای انتقام سال پیش آمده اند و کار خود را با اول شدن در سری ششم مسابقات Summit آغاز کردند.

بازی اول

game1

در بازی اول VP به پیک کلاسیک Luna + Shadow Demon  دست برد و همچنین DK لاین مید را هم برای Push دادن راحت تر پیک کردند.

 

بعد از گذشت چندی از بازی، تیم OG از هر لحاظ برتری داشت و تمام تاور های ردیف اول را با ظاهر شدن قدرتمند TB نابود کردند. با گذشت بازی و نزدیک شدن به پایان آن، OG کم کم کنترل و قدرت خود را از دست داد. OG توانست در دقیقه ۲۱ هم روشان را بزند ولی استفاده چندانی از آن نتوانستند بکنند. اختلاف Networth بین Luna و TB به ۴k رسید و شانس OG برای برد کم تر و کم تر می شد. VP که قدرت Push را در خود میدید به تاور های ردیف سوم فشار می آورد. بعد از زدن روشان، Push های خود را به آرامی ادامه دادند و در آخر فقط با افتادن Aegis هیروی Luna توانستند بازی را تمام کنند.

 

بازی دوم

game2

OG در تلاش اینکه این بازی را ببرد یکی ازترکیب هایی که اخیرا اجرا کرده بود و نتیجه گرفته بود را پیاده کرد. VP هم با یک لاین بندی قوی بازی را شروع کرد و Safe lane تیم OG را به Hard lane تبدیل کرد.

در ابتدای بازی در مقابل روشان هم یک Fight عظیم رخ داد که VP توانست ۳ کیل بگیرد و یه کیل را اهدا کند. با ترکیب و بازی زیبای Support های تیم VP در ابتدای بازی امتیاز تیم ها ۶-۱ شد.

بقیه بازی هم در دستان VP بود و تا آخر این کنترل از دست آن ها خارج نشد. OG هم به حرکت با Smoke روی آورد ولی با یک Ward به جا از VP نتیجه عکس گرفتند و سه تن از آن ها کشته شد و کم کم برد VP تضمینی تر می شد. در حدود دقیقه ۲۲ تیم OG دید که هیچکاری از دستش بر نمی آید، GG را گفت و بازی دوم به نفع VP به پایان رسید.

بازی سوم

game3

این بازی هم همانند بازی قبل با یک درگیری ابتدای بازی دیوانه واری شروع شد که OG تیم VP را تا تاور های ردیف دوم دنبال کرد اما VP توانست ۳ به ۲ از کیل ها جلو بیافتد.

ابتدای بازی درگیری زیاد بود و تعداد کیل ها در پنج دقیقه به ۱۴ عدد افزایش یافت. Enchantress با ملحق شدن به لاین های مختلف کمک زیادی را کرد و با جلو افتادن در Gold و XP تیم VP، شانس برد OG نزدیک به مرگ بود.

با نزدیک شدن به آخر بازی، OG هیروهای خود را مرتب از دست می داد و در Team Fight ها شکست می خورد، به نظر می رسید که تیم OG اصلا نمی توانست پنج نفر خود را در یک Fight جمع کند و بازی کند. در حدود ۲۰ دقیقه بعد از بازی سوم تیم OG تسلیم شد و با وجود تلاش های زیادی که برای اول شدن در این سری داشت، تیم دوم شد.

بعد از تمام شدن Summit انتظار ها برای شروع Major بالا می رود، جالب است که ببینیم تیم ها چگونه استراتژی خود را نسبت به این مسابقات برای موفقیت عوض می کنند.

 

One thought on “تیم Virtus Pro قهرمان Summit 6

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *