تیم Wings به ۴ تیم نهایی Summit راه یافت

 

تیم Digital Chaos تمام قدرت خود را به کاربرد تا در مسابقه ای که همانند فینال اینترنشنال ۲۰۱۶ بود برنده شوند، اما تیم Wings این اجازه را نداد و با نتیجه ۲-۰ توانستند Digital Chaos را شکست دهند.

 

بازی اول

gameone

 

تیم Wings همانند سبک گذشته خود پیک کرد و تیم DC هم یک پیک که بیشتر برای Push دادن لاین ها از جهات مختلف بود را پیش برد. First Blood بازی را هم Wings از Undying در Rune بالا گرفت ولی بعد از آن DC با ۲ Kill جواب آن ها را داد. Mirana هم توانسته بود کنترل Mid را در برابر Slark به دست بگیرد و بعد از دقایقی، فشار برروی Towerها را شروع کردند. بعد از انداختن تاور ها و جمع کردن کمی آیتم، تیم Wings توانست دشمن خود را به طور کامل در لاین پایین Wipe کند. در این لحظه امتیاز تیم ها ۱۶-۳ بود. بعد از چندی فشار و کیل های متوالی تیم DC از بازی کردن کناره گیری کرد و بدین ترتیب Wings گیم اول را برد.

بازی دوم

 

gametwo

 

در این بازی Wings به سبکی متفاوت بازی را برد و ثابت کرد آن ها قهرمان اینترنشنال ۲۰۱۶ هستند.

پیک اول تیم Wings هیروی Timbersaw بود و این DC را مجبور کرد که یک لاین آپ مخصوص برای Timber داشته باشند. از همان ابتدای بازی قدرت Wings کاملا به چشم می خورد و First Blood را هم Outworld توانست از Earth Spirit بگیرد. در این بازی Wings بیشتر آیتم هایی Eul’s Scepters و Force Staff آورد تا از خوردن دمیج فیزیکی بیش از حد جلوگیری کند. این بازی  مانند گیم اول برای Wings آسان نبود و DC توانسته بود تا دقیقه ۳۸ دوام بیاورد و چندین Kill را در Team fight ها بگیرد. در دقیقه بعد از ۵۰ زمانی که تمام buy back ها استفاده شده بود دیگر اوضاع جوری شده بود که تیم ها نمی دانستند کدام یک برترند. در آخر تیم DC دل را به دریا زد و یک درگیری را در جنگل Dire آغاز کردند. در ابتدای کار Oracle حذف شد اما Wings با مجیک های زیادی که داشت تیم DC را یک بار دیگر شکست داد و توانست که بازی را ببرد.

 به نظر شما EG می تواند Wings را متوقف کند ؟

 

 

 

2 thoughts on “تیم Wings به ۴ تیم نهایی Summit راه یافت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *