افتتاح سایت خبری دوتا ۲ نیوز

با سلام خدمت جامعه دوتا ۲ ایران

 

روز به روز بازی دوتا ۲ در حال گسترش است و وبسایت های زیادی در ایران با عنوان فروشگاه و سایت خبری دوتا ۲ به وجود می آیند. من هم تصمیم گرفتم بر پایه علاقه خودم، دانش و تجربه ناچیزی که دارم به تنهایی سایتی را به عنوان دوتا ۲ نیوز طراحی کنم. اصلا در زمینه طراحی وب و گرافیک دانشی ندارم و به امید خدا در آینده به این موضوع رسیدگی خواهم کرد و در حال حاضر فقط به محتوای سایت توجه می کنیم که این مهم ترین موضوع است. اگر مایل به خواندن اطلاعات بیشتری از من هستید می توانید به بخش درباره ما بروید.

 

زمینه های فعالیت سایت دوتا ۲ نیوز

 

زمینه های فعالیت سایت موارد زیر می باشد که اگر با استقبال روبرو شود بیشتر هم خواهد شد: 

 

۱- اخبار مسابقات داخلی و خارجی

۲- تحلیل آپدیت ها

۳- آموزش

۴- ویدیو 

۵- داستان هیرو ها 

۶- مصاحبه با بازیکن های حرفه ای ایرانی ( هر ۲ هفته یک بار ) 

۷- فروش آیتم های دوتا ۲

 

توضیحاتی در مورد بخش داستان هیرو ها 

 

این بخش به طوری است که هر سه روز یک بار داستان یک هیرو با توجه به ترتیب حروف الفبا قرار داده می شود. داستان هیرو ها شامل دو بخش می شود : 

 

۱- داستان های مربوط به دوتا ۲ 

۲- داستان های مربوط به دوتا ۱ و وارکرافت

 

توضیحاتی در مورد بخش فروش 

 

اگر این بخش با استقبال روبرو شود در ماه های آتی بخش جداگانه ای طراحی می شود. تمامی پرداخت ها از طریق Palyline انجام می شود که در سمت چپ سایت نشان اعتماد آن با نام خودم قرار گرفته است. از مزیت های خرید آیتم از دوتا ۲ نیوز این می باشد که کمترین میزان سود در نظر گرفته می شود و هر دلار آیتم ۳۴۰۰ الی ۳۵۰۰ تومان فروخته می شود .


اگر وبسایتی خواهان استفاده از مطالب سایت دوتا ۲ نیوز می باشد می تواند با کپی مطالب و درج منبع از مطالب سایت استفاده کند. برای هرگونه سوال، نظر، انتقاد و یا پیشنهاد می توانید استیم من را از بالا ادد کنید ویا با ایمیل rage@dota2news.ir در تماس باشید. 

 

امین جاهدی 

شاد و پیروز باشید.

3 thoughts on “افتتاح سایت خبری دوتا ۲ نیوز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *