مپ ۷٫۰۰ در راه است!

 

مسابقات بوستون به تازگی تمام شده بود که Valve با یک خبر تمام طرفداران دوتا ۲ را شکه کرد که پچ ۷٫۰۰ دوتا ۲ قرار است امشب بیاید.

 

اکنون این پچ شامل یک صفحه شمارش معکوس و همچنین یک ویدیو است، امشب قرار است که فقط توضیحات آپدیت منتشر شود و خود آپدیت هنوز مشخص نیست.

 

 

 
 

همه ی بازیکنان دوتا ۲ در انتظار اضافه شدن هیروی جدید Monkey King هستند. این هیرو قرار است اولین هیروی وارده به دوتا ۲ باشد که مدل اوریجینال نداشته است. آخرین پچ دوتا ۲ تا الان ۶٫۸۸F است که این پرش کمی عجیب به نظر می رسد، البته Valve استاد کارهای عجیب غریب و غافل گیر کننده است.

 

نسخه ۶٫۰۰ حدود ده سال پیش در ۲۰۰۵ منتشر شد و هیروهای Axe, Bloodseeker, Dazzle, Earthshaker, Enchantress, Enigma, Phantom Lancer, Shadow Fiend, Tiny و  Weaver به بازی اضافه شد. اضافه شدن این حجم از هیرو، گیم پلی بازی را به طرز وحشتناکی تغییر داد. هیچ هیروی جزو Monkey king برای پچ ۷٫۰۰ تا اکنون معرفی نشده است اما طرفداران نفس هایشان در سینه حبس شده است تا ببیند Valve چه سورپرایزی را با خود دارد.

 

IceFrog در توییت خود اعلام کرد که این آپدیت فردا صبح برروی سرور های تست قرار خواهد گرفت.

 

در ویدیو منتشر شده هم هیچ اطلاعات خاصی نیست، حتی من به صورت آهسته و تصویر به تصویر نگاه کردم و چیز به خصوصی دستگیر نشد، اکنون چاره ای جز صبر تا شب نیست، تحلیل آن به سرعت ترجمه و برروی سایت قرار خواهد گرفت.