LGD Gaming به بوستون می رود

 

مشکلات ویزای آمریکا برای بازیکنای دوتا ۲ در چند سال اخیر وضعیت بحرانی داشت که اکنون به مرحله جدیدی رسیده است.

 

تیم Execration که به صورت مستقیم به مسابقات بوستون دعوت شده بود، مجبور شد رویاهای خود را زیر پا بگذارد و فقط چند روز مانده به مسابقات به علت نبودن یک تکه کاغذ در خانه بماند.

 

بنا به گفته های تیم Execration آن ها با تلاش های زیادی که کردند نتوانستند ویزا را جور بکنند و زمانی خبر عدم تأیید آن آمد که دیر شده بود. دیروز صبح این تیم در سفارت آمریکا منتظر Valve نشسته بود تا مدارک دعوت به مسابقات را به آن ها را ارسال کند. بنابر گفته های مدیر تیم بعد از اینکه مدارک توسط Valve ارسال شد ویزا ها درست خواهد شد اما دیگر برای بخش گروهی مسابقات نمی توانند برسند.

مدیر تیم Execration، آروین ریسوس، گفت :

” ما مصاحبه و پاسپورت های خود را به سفارت آمریکا ارائه دادیم، سیستم هم به نحوی بود که درخواستی از طرف Valve برای USCIS ( خدمات شهروندی و مهاجرتی ایالات متحده آمریکا) صورت میگیرد و بعد از ارائه مدارک لازم، ویزا صادر می شود. کسی نمی توانست مشکل ویزا داشته باشد، این تقصیر Valve بود نه سفارت آمریکا که درخواست خود را به موقع نداد و سفارت آمریکا هم چیزی در دست خود برای ارائه به USCIS نداشت که ویزا صادر شود. ما ویزا را می گیریم اما برای مرحله گروهی به موقع به دستمان نیامد. ”

 

بعد از این اظهارات مطالب مختلف زیادی در رسانه ها منعکس شد که قضیه پیچیده تر ازین حرف ها به نظر می آمد.

 

در این بین, اعلام شد که تیم LGD Gaming به جای Execration به بوستون صبح امروز پرواز خواهد کرد. با ورود این تیم در مسابقات بوستون تا اکنون ۶ تیم چینی حضور دارد. مسابقات دو روز بعد شروع می شود و فرمت بازی و همچنین درصد پخش جایزه سه میلیون دلاری هم مشخص نیست. اونت اصلی هم ۶ روز بعد در سالن Wang تا ۳ روز به طول خواهد انجامید.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *