تیم Execration در راه ESL One Genting

 

تیم آسیای جنوب شرقی، Execration، که در مسابقات انتخابی  ESL One Genting شرکت کرده بودند، توانستند تیم Mineski را در مرحله لن و یک مبارزه سخت با امتیاز ۳-۰ شکست دهند.

 

تیم Execration یکی از تیم های آسیای جنوب شرقی است که به مسابقات Boston Major توسط Valve دعوت مستقیم دریافت کرده است. برد این بازی و راه یابی به مسابقات ESL One Genting به حق بودن این انتخاب Valve را ثابت کرد و هرگونه شایعه از جمله عوض شدن ترکیب این تیم را هم تکذیب کرد .

 

گیم اول فینال بازی های انتخابی ESL One Genting بخش آسیای جنوب شرقی که با حضور تیم های Mineski و Execration بود بسیار جذاب شروع شد. تیم Execration که Mega Creep شده بود توانست مقاومت کند. بازی حدود ۸۵ دقیقه طول کشید و هر دو تیم پیک های خوبی داشتند، در تیم Mineski هیروهای اصلی Phantom Lancer و Lifestealer بود و در تیم Execration هیروهای Ursa و Naga بود که توانسته بود دوام بیاورند و در آخر بازی را ببرند.

 

بازی دوم زیاد طول نکشید و تیم Execration از ترکیب Luna + Shadow Demon + Dragon Knight استفاده کرد که بسیار کارساز بود. بازی سوم هم تقریبا در Kill ها برابر پیش می رفتند اما در اواخر دقیقه ۳۰ تیم Execration توانست برتری را کسب کند و بازی را ببرد.

 

تیم Execration در دی ماه به مسابقات ESL One در کشور مالزی خواهد رفت. ۶ تیم از ۸ تیمی که قرار است به این مسابقات بروند مشخص شده است و ۲ تیم آخری از مسابقات انتخابی چین و مالزی خواهند رفت.

 

لیست تیم های شرکت کننده در این مسابقات تا به اکنون :

 

China Wings Gaming (دعوت مستقیم)
United States Digital Chaos (دعوت مستقیم)
Malaysia Fnatic (دعوت مستقیم)
Russia Virtus Pro (برنده مسابقات انتخابی اروپا)
United States NP (برنده مسابقات انتخابی آمریکا)
Philippines Execration (برنده مسابقات انتخابی آسیای جنوب شرقی)
TBD (برنده مسابقات انتخابی چین)
TBD (برنده مسابقات انتخابی مالزی)

 

 

 

 

2 thoughts on “تیم Execration در راه ESL One Genting

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *