لیگ های فانتزی و Player Card ها

 

خبری در وبسایت رسمی دوتا ۲ منتشر شد، ترجمه این خبر :

 

لیگ های فانتزی برای مسابقات بوستون بازگشت. به بوک خود سربزنید و ۱۲ بسته کارت خود را بگیرید و فهرست فانتزی روزانه خود را تنظیم کنید. بازیکن های مد نظر خود را در بخش های Core, Offlane و Support قرار دهید و با نتایج بدست آمده در مسابقات توسط این بازیکن ها، پوینت بگیرید.

 

هر ست از کارت های یک تیم را تکمیل کنید تا به شما افکت تلپورت آن تیم و همچنین لوگوی ان تیم به صورت اموجی داده شود. ست های نقره ای و طلایی، ورژن های دیگر این آیتم ها را همراه دارند. همچنین می توانید کارت های محبوب خود را برروی پروفایل خود به نمایش بگذارید.

 

بازی های فانتزی از شنبه، ۱۳ آذر همزمان با شروع مرحله گروهی بوستون آغاز می شود و ترکیب های روزانه هرروز ۱۰ صبح همان روز بسته خواهد شد. اگر در امتیازات بالای ۵۰% از بازیکن ها باشید ۲ لول بوک، در ۲۵% ۴ لول بوک و در ۱۰% ۸ لول بوک به شما اعطا می شود. اگر بازیکن های حرفه ای را در ترکیب خود قرار دهید ممکن است در ۱۰۰ نفر اول جهان قرار بگیرید یا حداقل در بین دوستان خود اول شوید!

 

در آپدیت امروز The International 2016 Battle Pass Summary هم هست که به شما یک خلاصه ای از فعالیت های شما در بوک سال ۲۰۱۶ را نمایش می دهد.

 

 

 

3 thoughts on “لیگ های فانتزی و Player Card ها

    1. اگ بوک داشته باشید طبق سلیقتون تو بخش Player Card های بوک میچینید اونایی رو که فک میکنید قوی هستن، بعد نسبت به عملکرد این بازیکنا به شما امتیاز میده، امتیاز بالا بیارین پوینت میده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *