توضیحات مسیر Twin Forks، بوک پاییز ۲۰۱۶

 

این مسیر به مناسبت  هالوین اضافه شده است که با تکمیل آن به صورت سه ستاره ۲۸۰۰ پوینت به دست می آورید. دقت داشته باشید که این مسیر تنها تا ۲۴ آبان فرصت تکمیل دارد و به علت این امر این مسیر سریع برروی سایت قرار داده شد. بعد از اتمام نیز Courier زیر به شما تعلق می گیرد.

cosmetic_icon_fraidy_jack

 

MIST OPPORTUNITIES

با اسکیل اول Abaddon به میزان ۷۰۰۰/۵۰۰۰/۳۰۰۰ به دوستان خود Heal و یا به دشمنان Damage بدهید و با اسکیل دوم این هیرو به تعداد ۱۰/۸/۴ دی باف (Debuff ، تمام افکت های منفی برروی هیروها ) را از روی دوستان خود حذف کنید.

 

PACT AND READY

وقتی تحت افکت Ulti هیروی Clinkz هستید به تعداد ۸/۶/۴ عدد دشمن را بکشید و ۸۵/۶۵/۴۵ ثانیه دشمنان را Debuff کنید.

راهنما : به منظور انداختن Debuff برروی دشمنان و رد کردن این مأموریت، حتما آیتم Desolator و Orchid را برروی این هیرو بیاورید. 

 

SIPHON DEMAND

اسکیل سوم Death Prophet را به مدت ۹۰/۶۰/۳۰ ثانیه برروی دشمنان استفاده کنید و با اسکیل دوم به تعداد ۶/۴/۲ بار دو نفر یا بیشتر از دشمنان را تحت تأثیر آن قرار دهید.

 

COMEBACK MECHANIC

بعد از مردن و زنده شدن با استفاده از Ulti هیروی Wraith King به تعداد ۹/۶/۳ نفر از دشمنان را بکشید و به میزان ۶۰۰۰/۴۰۰۰/۲۰۰۰ از دشمنان از طریق Lifesteal اچ پی بگیرید.

راهنما : اگر خواستید بخش Lifesteal را راحت تر بروید آیتم Satanic هم پیشنهاد می شود. 

 

A LICH IN YOUR PLANS

به تعداد ۶۰/۴۰/۲۰ عدد از کریپ های خودی را با استفاده از اسکیل سوم Lich به مانا تبدیل کنید و سرعت دشمنان را به مدت زمان ۲۰۰/۱۵۰/۱۰۰ ثانیه کاهش دهید.

راهنما : خریدن یک Orb of Venom در اول بازی و اسپم کردن اسکیل یک در لاین برروی هیرو ها و همچنین Rod of Atos می تواند کمک بسازایی کند. 

 

REALITY CHECK

به میزان ۶۰۰۰/۴۰۰۰/۲۰۰۰ با استفاده از اسکیل سوم Spectre به دشمن خسارت وارد کنید و به تعداد ۹/۶/۳ نفر بعد از Ulti این هیرو دشمنان را بکشید.

 

CHEESY PEASY

به تعداد ۳/۲/۱ عدد Cheese را بخورید.

نکته : می تواند در طی چندین بازی تکمیل شود. 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *