ترفند: رفتن به جنگل با Medusa و قدرت ulti هیرو Underlord

با سری اول ترفند های دوتا ۲ از سایت Dota2News.ir در خدمت شما هستیم . در این مجموعه ها ما قصد داریم که ترفند هایی از بازی به شما عزیزان نشان دهیم که به حرفه ای تر شدن شما نیز کمک میکنه .

در سری اول ما با دو ترفند در خدمت شما هستیم که اولی آموزش به جنگل رفتن با هیرو medusa از اول بازی هست و دومی ترفند combo اسکیل utli هیرو Underlord و بقیه هیرو ها هست .

ترفند اول : در این فیلم شما میبیند که با هیرو medusa چگونه میشود از اول بازی به جنگل رفت و راحت فارم کرد . الیته اینو بگم شاید این روش بعضی ها بلد باشند و همچنین با بیشتر هیرو ها میشود این کار را انجام داد که الیته باید حتما rang باشند و اگر قابلیت اتک به چند نفر را داشته باشند که بهتر است.

 

ترفند دوم : هیرو Underlord که به تازه گی منتشر شده دارای ترفندهای جالبی با اسکیل ultimate هست که میتوان با سایر هیرو هایی که دارای لول یا اسکیل به صورت   Channeled (لول هایی که هیرو ثابت میشه و در مدت چند ثانیه انجام میده ) ماننده هیرو Witch Doctor یا Enigma انجام داد و combo جالبی زد به این صورت که هیرو یار مثلا Enigma لول ulti میزنه و هیرو Underlord همان لحظه لول ulti خودش میزنه و هر دو از اونجا دور میشن ولی اسکیل ulti  هیرو enigma هنوز داره کار میکنه و همونجا باقی مونده ولی خودش نیست ! اگه متوجه نشدین فیلم زیر ببینید کاملا متوجه موضوع میشید !

 

امیدوارم از این سری خوشتون اومده باشه کسانی که ترفند و چیز جالبی دارن خوش حال میشویم اگر به ما بدهند تا در سایت بگزاریم تا همه استفاده کنند.

5 thoughts on “ترفند: رفتن به جنگل با Medusa و قدرت ulti هیرو Underlord

 1. خیلی خوبه این بخش جدید رو شروع کردین توی این بازی خیلی چیزا هست خیلیا نمیدونن
  ترفند جنگل رو من با ونوم همیشه انجام میدم نیاز به چوب و درخت هم نداره توی همون پزیشن با استفاده از واردهای خود ونوم میشه رفت اون بالا
  و ترفند دیگه هم هم برای جنگل ریدیانت هست که باید ۲تا وارد آبزرو + تبر بگرین برای باز کردن درختا و بالای راه پله وایسین و زمانی که میدلنر تیم لولش ۶ شده لول شما بالای ۸ میشه ترجیحا هم لونا خوبه برای اون تاکتیک و باید تا لول ۸ ابیلیتی ۲و۳ رو فقط و فقط آپ کنین
  ممنون
  موفق باشین

 2. سلام.
  یه ترفند دیگه هم underlord داره اینه که boottravel 2 میبندید و آلتمیت رو توی بیس میزنید و تراول میکنید روی یه یار که داره میمیره !
  وقتی تلپورتشدید روی هیرو همون وقت میرید توی بیس و اینطوری خیلی راحت میشه هیروهارو سیو کرد !

Comments are closed.